• Star Depo Aksaray - Hakkımızda, Şirket Bilgileri, Vizyonumuz ve Misyonumuz

Star Depo - Yakıt Deposu İmalat

STAR DEPO 1980 yılında üç arkadaşın, sac parça ve kalıp imalatı konusunda ortaklaşa kurduğu bir şirket olarak faaliyetlerine başlamıştır. İlk başlarda yaşanan krizlerden etkilenerek ortaklıkların bozulması ile tek başına 1984 yılından bu yana yönetim kurulu başkanımız Sn. Tahsin Erdal AKSAY Bey'in yoğun gayretleri sonucunda şu anda Dünya standartlarında üretim yapan büyük bir şirket haline dönüşmüştür.

Türkiye'de üretilen zor parçaların altına imzasını atan STAR DEPO, yılların getirdiği tecrübe ve geniş makine parkının avantajları ile Mercedes Benz Türk Firmasına 28 yıldır hizmet ederken, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışı firmalarına ciddi yan sanayi hizmeti sunarken Kalite kontrol ve teknoloji olarak farklı düşünmeyi ve teknolojiden taviz vermemeyi öğrendik. Piyasaların talebi sonucunda alüminyum yakıt tankı üretimine karar vererek STAR DEPO markası altında , Robot teknolojisinide kullanarak , teknolojinin son imkanlarını kullanmanın haklı gururu ile yatırımlarını tamamlamış ve Türk sanayisinin hizmetine sunmuştur. STAR DEPO olarak bölge halkının ve Türkiye ekenomisine olan katkımız her geçen gün artarak devam edecektir.

Sağladığımız hizmetler ve imalatını gerçekleştirdiğimiz ürünler ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamak misyonumuz ve şirket ilkemizdir.

Ülkemize istihdam getirmek, yurtdışı pazarını genişletmek ve Türk ürünlerinin Dünya pazarındaki yerini büyütmek şirket vizyonumuzdur.